Dermazen ozonlu yağları 2008 yılından bu yana kendi markası ve değişmeyen kalitesi ile üretimini sürdürmektedir. Ürünümüz saf zeytin yağının labaratuar ortamında haftalarca ozona maruz bırakılması sonucu 80mg ozon yüklenerek elde edilir. Dermazen ozonlu yağın kullanım alanı çok geniştir. Vücutta tüm bölgelere destekleyici ürün olarak kullanılabilir.

Özellikle Almanya'da 8000'i aşkın klinikle hizmet veren, zayiflamadan, yara bakımına, cilt yasini küçültmekten, tirnak bozukluklarini gidermeye bir çok alanda dahili ve harici olarak kullanilan ozon bakımı, en güvenli formülasyonu olan ozon yagi ile simdi Türkiye'de, hepimizin evinde.

Ozon yagi ile cilt lekelerinden, sivilce izlerinden, selülitlerinizden, nefes darligindan, yaralarinizdan, sinek ve ari sokmalarindan, ter kokusundan, nasir ve tirnak mantarlarinizdan kurtulabilirsiniz. Ozon yagi ile uygulayacaginiz ozon bakımı tüm cilt sorunlarini gidermeye yardimci bakım ile sonuç vermeyen bir çok durumda sizlere yardimci olacak. Ozon bakımı, kullanilmaya baslayali alinan yol, bir çok yöntemi çoktan geride birakti.